4 RADY pro opálení

tips

1. Exfoliace - neboli odstranění mrtvých kožních buněk, často zmiňujeme jako peeling pokožky. Tímto krokem doporučujeme začít než se pustíte do opalovací sezóny. Potřebujeme pokožku zbavit částí, které nám spíše ucpávají póry a brání tak přípravě správného plátna pro opalování. Nedoporučujeme provádět peeling příliš často, aby nedošlo k ,,drhnutí'' kůže a ztrátě přirozené vrstvy.

 

2. Čištění - odstranění nežádoucích živlů, jakou jsou prach, smog a zbytky make - upu jsou pro příjem opalování naprostou nutností, skvělá volba je micelární voda, která ovšem není na olejové bázi, toto složení by nám naopak uškodilo a zabránilo zhnědnutí pokožky.

 

3. Hydratace - VODA ! Dostatek pitného režimu, je naprosto nejjednodušší způsob, jak posílit zdraví pokožky zevnitř. Jestli jste také milovníci kávy a slunce, vždy myslete na plnou sklenici vody!

 

4. ,,Mojsčrajzing'' - Cpeme to do Vás ze všech stran, ovšem z jediného a prostého důvodu, pokud mažete, jedete. To platí i během opalování a péče po. Zvolte pro to tělová mléka určená například k prodloužení opálení a funkcí udržení vlhkosti pokožky. Tyto specializované produkty jsou u nás ve studiu samozřejmostí. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení